Czy inne leki z Sioforem mogę przyjmować w tym samym czasie?

Witam. Przepisano mi Siofor 1000 3x1 Pabi dexamethason 1 tab Verospiron 2x 1 i mam pytanie czy siofor i pabi dexamethason można brac razwm ? I czy to po śniadaniu czy przed

Lek. Paweł Szadkowski

Siofor należy przyjmować podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Można przyjmować go w tym samym czasie co dexamethason.