Czy istnieją leki przeciwdepresyjne, które pozwalają poprawić jakość snu?

Dzień dobry, chciałabym się zapytać, czy istnieją leki przeciwdepresyjne, którą pozwolą poprawić jakość snu? Jest to u mnie najbardziej doskwierający objaw depresji, który został dodatkowo zaostrzony po leczeniu Zoloftem.

Zaburzenia snu to jeden z głównych objawów depresji. Często ustępuje w miarę poprawy nastroju.

Pozdrawiam