Czy istnieje jakaś metoda, aby dowieść, ilu partnerów seksualnych miała kobieta?

Witam, Mam problem z Chłopakiem, ponieważ nie wierzy mi, że byłam dziewicą i nie wierzy w moją wierność. Zależy mi bardzo na nim pomimo tego i chciałabym mu to udowodnić tylko nie wiem jak, ponieważ rozmowa nie wystarcza, nie wierzy mi na słowo. Nie wiem już co mam robić, nie wiem jak to udowodnić. Proszę o pomoc, czy istnieje jakakolwiek możliwość aby mu to udowodnić?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Nie możliwości aby dowieść Pani partnerowi, że była Pani dziewicą i nie miała Pani innych partnerów przed nim. Jedynym dowodem są Pani zapewnienia.
Pozdrawiam