Czy istnieje możliwość, że jednak doszło do zapłodnienia?

Dzień dobry, 1 marca w 17 dniu cyklu, rzekomo w dniu owulacji, przyjęłam tabletkę EllaOne. Od tamtego momentu początkowo miałam krwawienie, dzisiaj ciemny, brązowy śluz l. Zdarzają mi się także bóle brzucha, podbrzusza. Okres powinnam dostać w najbliższy piątek, 15 marca. Czy istnieje możliwość ze do zapłodnienia jednak doszło , a wspomniane objawy są efektem ciąży, czy jest to normalna reakcja po tabletce EllaOne i mogę spać spokojnie?

Szanowna Pani takie objawy występują po przyjęciu tabletki, jednakże jeśli chce mieć Pani pewność to proszę wykonać badanie beta-hCG z krwi