Czy istnieje ryzyko zawału lub udaru?

Witam. Czy istnieje ryzyko zawału lub udaru jeżeli usg doppler tętnic szyjnych i kręgowych wyszło prawidłowe bez żadnych zmian. Ze względu na ryzyko genetyczne udarów i zawałów w rodzinie zrobiłam powyższe badania, mam często bóle w klatce piersiowej, rtg klatki wyszło prawidłowo, mam lekkie wypadanie płatka z zastawki militarnej i wiotkość płatków. Kardiolog stwierdził, że wszystko jest w porządku, pół roku temu miałam usg serca. Martwią mnie jednak te bóle i panicznie boję się zawału serca. Czy prawidłowy doppler tętnic szyjnych i kręgowych wyklucza zawał lub udar. Pozdrawiam

witam nie, prawidłowy wynik wspomnianych badań nie wyklucza zawału serca ani udaru mózgu