Czy Izotek może powodować zmęczenie?

Mam pytanie odnośnie zażywania Izoteku, który biorę już od około 5 miesięcy w dawce 20 mg/dzień. Od 2 lat leczę się na zaburzenia depresyjne, obecnie biorę Oriven w dawce 150 mg/dzień, niedawno skończyłam również 2 letnią terapię, po której wszystko wydawało się wracać do normy. Jednak od jakiegoś czasu odczuwam zmęczenie, brak motywacji, obniżony nastrój. Dlatego mam pytanie czy takie objawy mogą być związane z działaniem Izoteku i czy jest możliwość ich wyeliminowania?

Dzień dobry!
Na to pytanie zdecydowanie winien odpowiedzieć psychiatra i polecam udać się na konsultację ze swoim lekarzem.
Warto też się zastanowić nad wpływem zakończenia psychoterapii na Pani nastrój, pacjenci nierzadko odczuwają symptomy depresyjne w okresie kilku miesięcy lub tygodni po ukończeniu procesu.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska