Czy jednoczesne przyjmowanie suplementu i leku Asamax nie zaburzy działania leku?

Przyjmuję lek Asamax ze względu na wzjg .W jaki sposób radzić sobie z wypadaniem włosów jako skutkiem ubocznym przyjmowaniu tego leku ? czy to prawda że lek ten wpływa również niekorzystnie na wątrobę wywołując stwardniejące zapalenie dróg żółciowych ? czy w celu ochrony wątroby można podczas stosowania tego leku stosować jakieś suplementy diety na wątrobę np Esseliv max lub inne ?czy jednoczesne przyjmowanie suplementu i leku Asamax nie zaburzy działania leku? Boję się też o wątrobę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim wykonać podstawowe badania z krwi i udac się do lekarza prowadzącego leczenie