Czy jest możliwe zajście w ciążę przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, chciałam zapytać, czy jest możliwe zajście w ciążę przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych, przy czym ostatnią tabletkę przyjęłam 24 marca wieczorem, a do zbliżenia doszło 25 marca rano? Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam! Jeśli dobrze zrozumiałam, pyta Pani, czy tabletki działają także podczas 7-dniowej przerwy między opakowaniami? Kobieta jest chroniona przed ciążą także podczas 7-dniowej przerwy, o ile po upływie tego czasu (7 dni, nie dłużej!) rozpocznie nowe opakowanie tabletek.

Pozdrawiam!