Czy jest możliwy tak wysoki wynik bety?

Witam, Robiłam badania Beta hcg. Ale nie potrafię odczytać co oznacza mój wynik. Beta hcg 5041,0 mlU/ml Jeśli miesiączkę miałam 06.10 a kochałam się z partnerem 28. 10 jest to możliwe żeby taki był wysoki wynik? Test był robiony 22.11.

Witam. Ten wynik oznacza ciążę. Można powtórzyć badanie, stężenie BHCG powinno być dzisiaj dwukrotnie wyższe. A można już pójść do lekarza, który w badaniu USG potwierdzi, czy ciąża jest prawidłowa . Gdy miesiączka była 6.10, to przy normalnych cyklach owulacja powinna być 20.10 i współżycie 28.10 rzeczywiście nie powinno doprowadzić do poczęcia. Ale czasami wszelkie obliczenia mogą zawieźć i jajeczkowanie pojawi się z niewiadomego powodu w zupełnie innym terminie niż powinno. No i w wyniku tego jest nieplanowana ciąża. Proszę zgłosić się do swojego lekarza. Oprócz tego, że potwierdzi ciążę i powie, który to tydzień, to również da skierowania na wymagane badania laboratoryjne i może zaordynuje jakieś witaminy lub leki. Życzę odnalezienia się w nowej sytuacji i dużo szczęścia