Czy kącik oka sam się podniesie po korekcie dolnych powiek?

X.2016 korekta powiek dolnych. Po niej "oczy spaniela"- odwinięte zewnętrzne kąciki z odczuciem silnego chłodu w oczach. Wygląd szokujący - ciemne okulary, depresja. 2.XII. operacja "wtórna". Lewe oko poprawione, prawe - wciąż spaniela. Dokumentuję regularnie wygląd i odczucia a lekarz uspokaja. Nie wierzę jednak, że kącik sam się podniesie, bo lekarz wciąż daje czas na gojenie, czyli jeszcze 3 m-ce. Jestem zrozpaczona, unikam ludzi i świata. Czy rzeczywiście kącik powieki sam się podniesie?

Szanowna Pani,
zauważyłem to pytanie jeśli nadal jest potrzebna pomoc zapraszam do kontaktu
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej