Czy kakao rozpuszczalne może pomóc na pamięć?

Witam, kakao typu (puchatek, nesquik) naprawde pomagają na pamięc itp. oraz zawierają duzo magnezu i cynku? czy to mit ? i jakie najlepiej pić zimne czy gorące

Mgr Martyna GorczyĹska

Produkty tego typu to głównie cukier z dodatkiem odrobiny kakao. Jeżeli chce pan dostarczyć składników odżywczych proszę kupić prawdziwe kakao i do smaku na przykład dosłodzić stewią

Witam Pana,

tego typu produkty zawierają bardzo dużo cukru i syropu glukozowo-fruktozowego a jedynie mały dodatek kakao Jeżeli chciałbny Pan dostarczyć odżywczych skłądników to proszę zakupić prawdziwe, naturalne kako.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk