Czy kłucie w klatce to mógł być zawał serca?

Witam mn pytanie z sobity na niedzielę bardzo się się czułem dodam że 3 dni orzed tym skończyłem 5 dniowy maraton picia ale pilem tylko piwo .w nocy sie bardzo źle czułem bolał mnie brzuch i jaby w klatce piersiowej mnie piekło ciśnienie miakem 140/100 tętno chyba mak 80. Rano mialem pogrzeb babci to była bsrdzo stresujace zdarzenie wziąłem krople na serce i persen to sie uspokoiłem. Teraz mam ciśnień w normie i tetno w normie mnie pytanie czy mógł być to zawał czy to od stresu dzięki poz

Dzień dobry. Z całą pewnością odpowiedzieć na to może Panu lekarz. Warto udać się na wizytę i uspokoić po zrobieniu badań. Niezależnie od tego, co powie lekarz i wykażą wyniki, zachęcam Pana do rozważenia wizyty u psychologa. Z nagromadzonym stresem trudno sobie poradzić bez wsparcia specjalisty. Może nawet doraźna konsultacja pozwoli Panu na wprowadzenie konstruktywnych zmian w tym zakresie. Pozdrawiam serdecznie.