Czy konieczne jest usunięcie swannoma?

Mam pytanie odnośnie łagodnej zmiany o typie swannoma. Dzis takie rozpoznanie stwierdzono u mnie po biopsji wezlow chlonnych szyi z prawej strony. Lekarz dal mi do wyboru albo wyciecie ale mozliwe uszkodzenie nerwow np. Twarzy, opad barku itp. Albo zostawienie tegi i kontrola czy guz sie nie powieksza. Guz ma wym. 44*31. Prosze powiedziec co wybrac, jakie koga byc komplikacje operacji badz zostawienia tego.. Chcialbym wiedziec wszystko na ten temat.. Czy jest mozliwa utrata zdrowia/zycia..? Z gory dziekuje

Szanowny Panie, decyzja należy do Pana a nie do nas, nikt Panu nie powie jak powinien Pan postąpić