Czy krople żołądkowe z zawartością dziurawca obniżają skuteczność plastrów EVRA?

Czy krople żołądkowe z zawartością dziurawca (25 %) obniżają skuteczność plastrów EVRA. Z uwagi na ból brzucha wzięłam krople żołądkowe ok. 15 kropel w 6 dawkach ( 6 dni), 3 dni w tygodniu bez plastra, 2 dni w pierwszym tyg, naklejenia plastra, 1 dzień w drugim tygodniu naklejenia plastra,

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie wykazano interakcji między tymi preparatami. Pozdrawiam.