Czy krótka pępowina szkodzi zdrowiu dziecka?
Witam! Ja urodziłam się z krótką pępowiną. Jestem niesłysząca od urodzenia. Czy krótka pępowina szkodzi zdrowiu dziecka??? Co może być przyczyną krótkiej pępowiny? Proszę o odpowiedź

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Antykoncepcja a PMS
Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.
Szanowna Pani, krótka pępowina nie ma wpływu na wystąpienie głuchoty u dziecka, jednakże może ograniczać ruchy płodu i zwiększać ryzyko odklejenia łożyska