Czy leczenie na niedoczynność tarczycy jest prawidłowe?

Witam Mam 21 lat i od 2016 roku leczę się na niedoczynność tarczycy. Przez rok czasu brałem Letrox 50, a przez następny rok do teraz zażywam letrox 100. Czy całe to leczenie ma sens ponieważ TSH na pierwszym badaniu wyszło 5 200 teraz spadło do około 1000 i nie odczuwam żadnych efektów z przyjmowania tego leku. W internecie przeczytałem że taki poziom tsh był nieznacznie podwyższony i nie musiałem kierować się na leczenie do Endokrynologa.

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pana opisu nie można stwierdzić jakiego leczenia pan wymaga i czy dotychczas stosowane było prawidłowe. Konieczne jest zestawienie innych wyników badań, porównanie ich w czasie i analiza pana stanu klinicznego (objawów). Jeśli lekarz endokrynolog stwierdził, że wymaga pan leczenia to zaufałbym jego opinii.