Czy lek Asentra może powodować wzrost libido?

Czy lek asentra może powodować wzrost libido?.Zażywam 100mg od 17dni i jak narazie zauważyłam tylko większą chęć na sex,nic poza tym,a biorę to na OCD i depresje,może za mała dawka?Skutków ubocznych brak

Dzień Dobry Pani,

Tak może, częściej jednak powoduje spadek (jest to jednak zindywidualizowana reakcja).

Z przesłaniem dla Pani i Pani Bliskich tylko Pięknych i Radosnych Świąt!

irena.mielnik.madej@gmail.com