Czy lek Minoviavax nasila wypadanie włosów?

Witam od pewnego czasu mam problem wypadają mi włosy z cebulkami i to dość mocno byłem u dermatologa ale pani nawet nie przyjzala się skórze głowy tylko przepisała mi Minoviavax 5% Po kupieniu czytałem opinie w Internecie i są niepokojące bo ludzie piszą że wypadanie się jeszcze nasiliło i teraz mam obawy czy zacząć stosować czy lepiej nie ????

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to lek na łysienie androgenowe. Jednym z działań niepożądanych może być podrażnienie skóry i łysienie (we wczesnym okresie stosowania leku). Jeśli lekarz dermatolog przepisał pani ten lek to sugerowałbym stosować się do jego zaleceń.