Czy lek urofuraginum max jest lekiem moczopędnym?

Dobry Wieczór od kilku dni biorę lek urofuraginum max i czy podczas brania tego leku można pić alkohol i czy lek urofuraginum max jest lekiem moczopędnym bo jak biorę ten lek to często muszę chodzić do toalety i jaki koloru powien mieć mocz bo jak biorę ten lek to kolor moczu mam mocno żółty i czy to jest normalne że taki kolor mam mocz i bardzo prosi aby jakiś lekarz odpowiedział na moje pytania?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze ilość oddawane go moczu może wynikać z infekcji . nie należy spożywać alkoholu . jeśli objawy są nadal wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego i diagnostyka