Czy leukopenia może mieć jakiś związek?

Dzień dobry. Około 1,5 roku temu wykryto u mnie delikatną leukopenię. Lekarz rodzinny zalecił mi badania u alergologa, który po testach wykrył u mnie uczulenie min. na psa, niektóre pyłki itd. Dobór leków miał w zupełności wystarczyć by wyeliminować problem. Faktycznie po jakimś czasie osłabienie i ciągła potrzeba snu zniknęły. Teraz natomiast pojawiły się inne dokuczliwe objawy, które nie wiem czy mogą mieć cokolwiek z leukopenią wspólnego. Mianowicie przynajmniej raz w tygodniu boli mnie głowa, czasami nagle zaczynam odczuwać znużenie itd. To zdarza się jednak sporadycznie i szybko udaje się to zażegnać natomiast jedna kwestia nie daje mi poprawnie funkcjonować. Od jakiegoś czasu mimo wyraźnego podniecenia i chęci do uprawiania miłości z moją partnerką, mój członek "odmawia posłuszeństwa". Mam problemy z utrzymaniem wzwodu w stopniu wystarczającym i kompletnie nie wiem jak mogę sobie z tym poradzić. W dodatku moja partnerka czuje, że po prostu ona na mnie nie podnieca i choć wiem, że tak nie jest to ciężko jest mi to udowodnić. Muszę jednak zaznaczyć, że nie zawsze tak jest. Raz wszystko wydaje się być w porządku, a kilka dni później jest zgoła inaczej i nie ma w tym żadnej regularności. Jestem studentem i nie stać mnie na poradę seksuologa, a w NFZ musiałbym czekać półtorej roku. Planuję zrobić badania krwi i sprawdzić czy problem leukopenii wrócił, natomiast nie chcę szukać przyczyny problemu z seksem metodą prób i błędów i chcę wyeliminować problem jak najszybciej. W związku z powyższym chciałbym się dowiedzieć, czy leukopenia może mieć jakiś związek z wymienionym problemem ? Czy wizyta u seksuologa jest rzeczą konieczną ? Z góry dziękuję za udzieloną odpowiedź. Z poważaniem.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna jest wizyta u seksuologa a co do leukopenii jeśli nadal będzie to konieczna jest wizyta u hematologa