Czy mam iść do neurologa?
Witam po RM odc piersiowego i ledzwiowo- krzyzowego dostalam taki opis.: Niewielkie obniżenie intenywności sygnalu z krążka miedzykregowego na poziomie L5-S1 z centralna wypukliną krazka m. do kanału kręgowego powodująca ucisk na worek oponowy. Na poziomie Th1- Th2, Th3-Th4 stwierdza się centralne protruzje krążków m. na głębokość max 2 mm nieznacznie uciskajac worek oponowy. Od Th6 do Th7 centralne wypukliny krazkow m. nieznacznie uciskajace worek oponowy. Czy powinnam się bać? Czy mam isc do neurologa- neurochirurga?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam! Nie ma powodu do paniki - opisane zmiany są nieduże. Ważne są dolegliwości, które Pani odczuwa. Jeżeli jest już zrobione badanie typu MR, to należy dokończyć diagnostykę - ciekawsza będzie konsultacja neurochirurgiczna. Powodzenia W. Łuczkowski.