Czy mam objawy choroby dwubiegunowej?

Witam, mam zdiagnozowaną depresję lękową - pół roku nieskuteczne leki, potem zmiana. Wydawało mi się, że jest już lepiej, ale cały czas mam sinusoidę nastrojów. Przez jeden tydzień potrafię mieć mnóstwo energii, być towarzyska aż nad wyraz, chce mi się cały coś robić. Drugi - chce mi się wyć, spać, nie mogę wstać z łóżka, mam nasilone lęki. I tak w kóło. Czy to są typowe objawy depresji czy może jednak dwubiegunówki?

Witam,

najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym leczenie ze wzgledu na posiadanie przez lekarza całej historii choroby oraz zaleconych leków, dawek.

Proszę również spróbować konsultację z psychoterapeutą który również pomaga w takiej sytuacji lękowych.

Pozdrawiam