Czy mam objawy wypalenia zawodowego?

Mam 34 lata i jestem pielęgniarką. Pracuję w domu pacjenta, więc mam ciągły kontakt z rodziną pacjenta. Kiedyś pracowalam w szpitalu, ale tam męczyłam sie psychicznie- nie spałam po nocach i byłam za wolna. Od pewnego czasu mam wrażenie, że nie lubię przebywać z ludźmi. Meczy mnie rozmowa z nimi. Podczas pracy chcę zrobić wszystko szybko i bez rozmów. Mam wrażenie, że zaczynam nie lubić swojego zawodu. Chyba tylko praca po 12 godzin dziennie i sporo wolnego trzyma mnie jeszcze tutaj. Pracuję za granicą i musze mieć czesty kontakt z rodziną. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą pracy, jednak pielęgniarstwo to jedyna możliwość pracy po 12 godzin. Tak na prawdę w żadnej pracy nie wytrzymałam dłużej niż 2 lata. Wszędzie coś mi nie pasowało. Może to już wypalenie zawodowe?

Witam serdeczie,

w opisanym przypadku jest wskazana konsultacja stacjonarna lub online z psychologiem.

Wymaga Pani odpoczynku dać sobie świeżego oddechu, wypoczynek z rodziną.

Trzymam kciuki za Panią i wierzę, że to przejściowe przemęczenie i wróci do pięknego zawodu.

Pozdrawiam