Czy mam powtórzyć badania mri mózgu oraz angio mri z kontrastem?
4lata temu wykonałam MRI mózgu oraz angio MRI z kontrastem z powodu bólów głowy.Wynik wyszedł ok.Neurolog stwierdził neuralgię nerwu trójdzielnego.Teraz po półpaścu 2 krotnym,mam bardzo silne bóle lewego oka ,skroni i czubka głowy,dodatkowo przeczulica skóry głowy.Czy mam wykonać ponownie badania, czy w tych czterech latach mógł mi zrobić się tętniak mózgu lub jakaś malformacja naczyniowa?

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym
Szanowna Pani, bóle najprawdopodobniej są wynikiem przebytego półpaśca, nie widzę podstaw do powtórnego badania MRI