Czy mam przestać stosować Locacid?

Witam. Czy stosując lek Locacid 500 suche usta, zaczerwienienie wokół warg i małe krosteczki to skutek uboczny? Czy mam przestać stosować Locacid? Proszę mi napisać co mam stosować na te zmiany, bo to brzydko wygląda i skóra jest podrażniona. Pozdrawiam.

Opisane przez Panią objawy to prawdopodobnie skutki uboczne stosowania Locacidu. Świadczą one o tym, że lek pomaga. Trzeba wybrać, co dla Pani ważniejsze: albo leczenie - i wtedy trzeba się pogodzić z przykrościami, albo komfort - i wtedy trzeba zmienić lek.