Czy mam się zgłosić z tym do specjalisty?

Witam, ostatnio wykonałem rezonans magnetyczny i w opisie dostałem jeden punkt który mnie zastanawia. "Tętnice kręgowe są wydłużone- lewa uciska brzuszną powierzchnię rdzenia przedłużonego po stronie lewobocznej". Tak brzmi opis który, nic mi nie mówi. Ostatnim czasem czułem ucisk z tyłu czaszki. Czy powinnienem się zgłosić do specjalisty?

Witam! Zbyt mało danych dotyczących objawów i przyczyn wykonania RM głowy. Przytoczony fragment opisu badania niczego istotnego nie wnosi. Niemniej jednak można wywnioskować, że ma Pan skłonność do obserwacji własnego ciała i analizy wszelkich doznań. Może to stanowić wstęp do skłonności hipochondrycznych. Wskazana konsultacja psychologiczna i ew. wsparcie psychoterapeutyczne. Powodzenia W. Łuczkowski.