Czy martwić się tym prześwietleniem płuc?

Witam. Poniżej przedstawiam opis mojego przeswietlenia płuc. 'Sylwetka serca, śródpiersie gorne w normie. Wnęki o wzmożony rysunku naczyniowym.pola płuc bez zmian ogniskowych. Jamy oplucnowe wolne od płynu.'. Czy jest się czym martwić czy wystarczy kontrolna wizyta u lekarza rodzinnego.

szanowna Pani mogła Pani chociaż napisać z jakiego powodu badanie zostało wykonane, proszę omówić wynik z lekarzem prowadzącym