Czy maść cynkową i olejek z drzewa herbacianego mogę bezpiecznie stosować w ciąży?

Do 2 tyg.ciąży stosowałam na twarz płyn z detromycyna, hydrokortyzolem, kwasem salicylowym, siarka w składzie.czy mogłam tym zaszkodzić dziecku? Dermatolog powiedział żebym stosowała płyn cały czas bo nie szkodzi ale ja go odstawiłam. Czy maść cynkowa i olejek z drzewa herbacianego mogę bezpiecznie stosować, mam silny trądzik.czy krem z aloesem, wilcacora, tlenkiem cynku mogę?

Czy Pani dermatolog poinformował, że tlenek cynku I siarka mogą mieć negatywny wpływ. Wszystko by sprostowało zalecenia jeżeli wiedziałaby Pani, że w maści której Pani stosowała I ma zalecane stosowanie nadal lecz znikome w/w składowe