Czy miesiączka po cesarskim cięciu jest regularna?

dzień dobry mam pytanie czy po cesarskim cięciu miesiączka jest regularna ??? i cykl mam co 32 dni . ostatnia miesiączkę miałam 8 września a skończył mi się 12 wrzesnia a w pazdzierniku jeszcze nie dostałam . i ile żyją plemniki na członku mężczyzny???czekam na odpowiedz

Witam serdecznie. Cykle normują się zwykle po upływie 2-3 miesięcy. Plemniki mogą przeżyć w sprzyjających warunkach do 72h.