Czy mogę być pewna, że moja ciąża rozwija się prawidłowo?
Witam, według miesiączki powinnam być w 7mym tygodniu w ciąży, a według usg jest to około 4tydzien i 4dzien, dodam że niestety nie mam regularnej miesiączki, nieraz był miesiąc, gdzie czekałam 50dni na okres. Dodam że na badaniu usg jest crl wynosi 0.34cm a pęcherzyk płodowy 1.3cm. Czy jest wszystko w porządku? Czy ciąża rozwija się prawidlowo

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witaminy w ciąży
Szanowna Pani, na podstawie opisu nie da się określić czy ciąża rozwija się prawidłowo. Jeśli lekarz prowadzący nie stwierdził nieprawidłowości to nie widzę powodu do niepokoju