Czy mogę być w ciąży jeśli stosunek był przerywany?

Kochałam się parę dni temu z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Czy mogę być w ciąży pomimo, że on nie doszedł do końca?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

Każde zbliżenie narządów płciowych partnerów może być potencjalnie przyczyną ciąży.
Przed samym wytryskiem nasienia wydzielany jest płyn - prejakulat, który zawiera ilość plemników wystarczających do zapłodnienia. Każdy stosunek dla wykluczenia ryzyka ciąży powinien być zabezpieczony.
Pozdrawiam.