Czy mogę pracować w niższej temperaturze, jeśli mam astmę?

Witam. 4 lata temu przeszłam operację zatok. Po dłuższym czasie stwierdzono u mnie astmę. Chciałabym zmienić pracę (w tej chwili pracuję w drukarni )na pracę w niższej temperaturze -6 stopni. Proszę o fachową poradę. Dziękuję.

Nie wiem o co Ci chodzi, nie znam Twoich żadnych badań w kierunku astmy, nie znam historii Twoich operacji zatok itd. Gdzie mieszkasz? Może nie masz astmy. Zabierz to wszystko i przyjedź. Damy rade.,