Czy mogę się czymś zarazić poprzez stosunek z nieznajomym?

Podczas stosunku z dziewczyną, której nie znam, doszedłem i okazało się, że prezerwatywa została w środku. Pytanie: czy mogę się czymś zarazić?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Jeżeli prezerwatywa zsunęła się, to istnieje takie ryzyko, gdyż mogło dojść do bezpośredniego kontaktu. Trzeba również pamiętać, iż w takiej sytuacji mogło dojść do zapłodnienia.

Warto, aby partnerka wykonała test ciążowy. W takiej sytuacji dobrze jest wykonać badania w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową.

Pozdrawiam!