Czy mogę stosować urządzenie do pomiaru pulsu przy wszczepionym stymulatorze?

Mając wszczepiony stymulator serca, mam pytanie: czy mogę stosować urządzenie do pomiaru pulsu /pulsator medyczny/ z zainstalowaną baterią na pasku piersiowym. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ze względu na lokalizację urządzenie może powodować zakłócenia. Przed zastosowaniem aparatu proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.