Czy mogłam zajść w ciążę w tym terminie?

2.02 odbyłam stosunek, z zabezpieczeniem- prezerwatywą, 100% bezpiecznie użytą, był to dzień niepłodny, dodatkowo chłopak, z którym odbyłam stosunek był w cyklu 3 miesiąc brał sterydy, testosteron. Był to jednorazowy wyskok z pracy.. Następnego dnia, 3.02 dostałam normalną miesiączkę, po czym 15.02 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia ze swoim partnerem, z kalendarzyka wynika, że byly to dni płodne, około owulacji, jestem w ciąży, termin z usg 9.11.2024, jestem aktualnie, 12 maja- w 14tygodniu ciąży, czy jest możliwość, żeby ciąża była ze stosunku z 2.02?
KOBIETA, 28 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry,

Jeśli po stosunku 02.02 dostała Pani typowa miesiączkę i cykle ma Pani regularne to z dużą pewnością można stwierdzić,że do zapłodnienia doszło 15.02.

Termin porodu oblicza się od pierwsza dnia ostatniej miesiączki. Termin porodu prawidłowo wyliczony według dnia ostatniej miesiączki.

Gratulacje

Powodzenia

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska