Czy mój cukier nie jest w normie?

Witam .Od dłuższego czasu towarzyszy mi uczucie zmęczenia, niepokoju mam problemy z koncentracją i pamięcią. Mogłabym tylko spać...zdarzy mi się, że budzę się i szybko szukam czegoś słodkiego bo organizm się bardzo domaga. Od kilku lat walczę z tym co mi jest robilam różne badania teraz okazało się, że mam zaniżone hormony, ale też poziom cukru we krwi wyszedł mi 66 na czczo .Lekarze stwierdzili ,że cumier jest w normie ,ale Pani dietetyk uważa ,że nie jest co robić?Chciałam jeszcze dodać, że mój tata miał cukrzycę i raka trzustki ...

Dzień dobry,

wynik glukozy na czczo świadczy o hipoglikemii. Proszę przedyskutować z lekarzem ewentualność rozszerzenia diagnostyki- proponuję wizytę u endokrynologa lub diabetologa.

Powodzenia!