Czy moje ciśnienie mogło tak spaść?

Witam mam 23 lata , i zauważyłem że spada mi dolne cisnienie i puls , miałem robicie egk 25 lutego wyszło ok , mam slabo wyczuwalny puls , choruje na nerwica lekowa , czy mogę mię niewydolnosc serca jak nie chorowałem nigdy na niewydolność, boję się, z ekg wyszło ok , czy przez ten vzas mogło się dużo zmienić i można być chory na serce ?

Dzień dobry,

objawy opisane mogą być związane z nerwicą lękową oraz z przyjmowaniem leków zleconych przez lekarza prowadzącego leczenie. Dobrze by było aby Pan zgłosił się na wizytę do lekarza psychiatry który oceni czy opisane objawy mają związek z leczeniem zaburzeń lękowych. Nic Pan nie napisał czy leczy się u psychiatry jeśli tak to czy przyjmuje Pan leki zalecone przez lekarza. Jeśli nie leczy się Pan to wskazana jest konsultacja psychiatry który oceni stan zdrowia i objawy i zleci odpowiednią diagnostykę i zalecenia.

Pozdrawiam