Czy moje objawy mogą oznaczać nerwicę?

Witam mam 28 lat. Cały czas boli mnie głowa ból taki że mam zawroty i jakby mi coś tam pulsowało, przestaje boleć głowa zaczyna brzuch, gazy coś tam się przelewa, przestaje brzuch zaczyna serce wariować... Robiłem TK głowy 3 razy w ciągu miesiąca i nic, krew 5 x i wszystko w normie, echo serca nic, próby wątrobowe pt inr... OK. i zaparcia co chwile... miałem rok pełen stresu takiego że dochodziłem do stanu takich nerwów że rozwaliłbym wszystko na drodze. Kłótnie w domu... no to da luzu piwko w tujach w ogrodzie i tak przez rok... przestałem pić 7 miesięcy temu, bo myślałem ze to piwko... Mam napady takiego otępienia, szału... Czy to może być jakaś nerwica gruba...

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt :)

Zaprezentowane przez Pana niepokojące Pana symptomy, są wskazaniem do bezpośredniej, kontrolnej konsultacji specjalistycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.

Zachęcałabym Pana również do kontrolnej konsultacji neuropsychologicznej, celem oceny funkcjonowania poznawczego (pamieć/koncentracja).

Serdeczności i tylko pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam Panią,
W leczeniu zaburzeń o podłożu psychologicznym, takich jak
zaburzenia nerwicowe, depresyjne, lękowe, fobie itp. psychoterapia
jest właściwą, bezpieczną i najbardziej skuteczną metodą leczenia,
Dzięki psychoterapii można, bez skutków ubocznych,
całkowicie pozbyć się zaburzeń nerwicowych i ich uciążliwych
konsekwencji, a nie tylko stłumić, objawy, jak to bywa w przypadku
leczenia farmakologicznego.
Powinna Pani wiedzieć, że farmakologia jest leczeniem objawowym,
bowiem środki farmakologiczne nie leczą zaburzeń nerwicowych
i nie rozwiązują problemu, jedynie tłumią objawy.
Aby wyleczyć wszelkiego rodzaju zaburzenia lękowe, trzeba poznać
dokładnie naturę Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani lęków
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami
zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu odzyska
Pani spokój i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl