Czy moje samopoczucie się poprawi po lekach?

Choruję na Hashimoto od 5 lat biorę letrox 100 ostatnie moje wyniki to TSH 13,5 ulU/mL ,FT4 1,34 , FT3 3,07 słabo się czuję nie mam ochoty na nic jest mi ciągle zimno i od 3 tygodni nie miesiączkuje dodatkowo biorę propranolol 10 jestem bardzo senna i brak mi jakiejkolwiek energii proszę mi powiedzieć czy tak cały czas będzie bo nie daje rady.Pozdraeiam kobieta lat 19

Witam,

może być tak, ale nie musi. Trzeba przeanalizować Pani sytuację, najlepiej z dobrym lekarzem i dietetykiem i dopasować leki i styl życia do potrzeb organizmu.