Czy moje wyniki badań oznaczają insulinooporność lub cukrzycę?

Witam proszę o inf. dotycząca badań, niepokojów i zaleceń: CA-125 14,1 (do 35) więc ok? INSULINA na czczo 19,5 (2,6-24,9) W PORZĄDKU? INSULINA 105,7 - 120 MIN po podaniu 75 g glukozy (2,6-24,9) za wysoko :/? czy to oznacza że mam insulinooporność? czy to już cukrzyca? choruję na astmę, niedoczynność tarczycy, endometriozę, zap. żołądka i dwunastnicy, bakteria H. pylori, przepuklina rozw. przełykowego i mała pępkowa do kogo powinnam się udać? Dziekuję

Czasami mogą się zdarzyć małe odchylenia wyników w porównaniu z podawaną normą, nie ma jednak powodu do niepokoju. Proszę pokazać wyniki lekarzowi rodzinnemu a najlepiej endokrynologowi, bo zakładam że jest Pani pod stałą kontrolą endokrynologa. Pozdrawiam