Czy moje wyniki badania glukozy są właściwe?

Witam..... Ja z takim pytaniem, a mianowicie dnia 3wrzenia mialam robiona glukoze to byl 26 tydzien ciazy i mialam tylko wynik po godzinie 200.4 a po 2godzinach 120,5 a na czczo juz nie mialam robionego i proszę mi powiedziec bo od 21 wrzesnia robie pomiary cukru glukometrem 6 razy dziennie po kazdym posilku zalecenie od diabetologa i z tym ze mam wyniki cukru dobre moze tylko 2 razy mialam ponad norme a tak to sa ponizej normy czy to jest normalne czy moze w laboratorium cos pomylili i cos nie tak wyszlo?

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik po godzinie oznaczał cukrzycę ciążową, do rozpoznania nie jest potrzebny wynik na czczo, dlatego zalecono Pani dietę i regularne pomiary poziomu cukru. Skoro stosuje się Pani do diety - glukoza jest w normie.