Czy moje wyniki insuliny i glukozy na czczo są w normie?

Witam, moje wyniki insuliny na czczo to 13,3 norma 4-16, wyniki glukozy na czczo to 93 norma 70-99. Mam 17 pat. Czy mimo dobrych wynikow wszystko jest w normie?

Interpretacja badań powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta. Podane wyniki mogą sugerować insulinooporność. Celem interpretacji proponuję wizytę u lekarza, który zlecił badania. Pozdrawiam.