Czy moje zmiany na odbycie wskazują na coś poważnego?

witam zanim udam sie do lekarza chcilabym zasiegnac porady czy to cos groznego z odbytu ku gorze mam narosl wychodzaca pozwijana taka rozyczke a w jej srodku guzki granatowe ktore sie pojawiaja i znikaja natomiast w dolnej czesci guzek granatowy wychodzaca i spowrotem sie wchlania zadnej krwi czsami pieczewnie odbyt jego brzegi powywijane prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej są to guzki krwawnicze, czy tzw. hemoroidy. Dokładnej oceny musi dokonać lekarz na postawie badania.