Czy może być to objaw poważnej choroby?

Witam.6dni temu skora miedzy piersiami oraz pod piersiami zaczerwieniła mi się znacznie i zaczęła szczypac, myślałam że to normalne że względu na panujące upały a mój biust jest duży i zawsze miałam podobne problemy.Od 4 dni jednak skora która wcześniej była zaczerwieniona zaczęła bardzo się łuszczyc. Używamm sudocremu, widzę mała poprawę. Czy może być to objaw poważnej choroby ? Kiedy powinnam udać się do lekarza ? Dodam , ze mam 25 lat aczkolwiek obawiam się , czy to nie jakiś nowotwór.

Raczej zmiany grzybicze, czy uczuleniowe, propomuję do czasu wizyty u dermatologa okolice zmienione myc, suszyć, przetrzec spirytusem i zasypac talkiem, czy alantanem