Czy może byc to reakcja organizmu na lek i czy to samo minie?
Dzien dobry, jestem w 28 tc, lekarz zapisal mi lek Monural, wczoraj wieczorem wypiłam lek, a dziś niestety nie czuje się dobrze, towarzyszy mi ogólne rozbicie, zmęczenie, bóle mięśni/stawów tak jak na początku grypy, delikatna biegunka, gorączki brak. Czy może byc to reakcja organizmu na lek i czy to samo minie? Czy powinnam sie niepokoic o dziecko i siebie? Pozdrawiam

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Sadze ze nie ma związku z lekiem a objawy są wynikiem infekcji . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego