Czy może to być spowodowane po prostu stresem?

3 miesiące temu będąc na basenie poczułam bol w klatce piersiowej Od tego czasu często mam duszności, zwłaszcza w nocy. Czuje jakbym w gardle miała dużo powietrza przez co czasem ciężko mi przełknąć ślinę Morfologia krwi wyszła w normie Co to może być? Czy może to być spowodowane po prostu stresem?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być spowodowane stresem aczkolwiek należy udać się do lekarza i wykonać bezpośrednie badanie lekarskie plus ekg

Dzień dobry. Owszem, podobne objawy mogą występować wskutek trudności z obszaru funkcjonowania psychologicznego. Warto, by udała się Pani do psychologa celem znalezienia powodów obniżonej odporności na stresory i wypracowania umiętnosci poradzenia sobie z nimi w przyszłości. Pozdrawiam.