Czy możliwa jest choroba Hashimoto u 47-latki?

Witam. Mam 47 lat i jestem pielęgniarką.Przez ostatnie 10 lat pracowałam na 2 etatach .W kwietniu tego roku miałam zawał.Skończyło się pomostowaniem aortalnowieńcowym. Minęło 8 miesięcy a ja się okropnie czuję.Kardiologiczna jest ok jestem pod stałą kontrolą.MÓJ problem polega na tym że bardzo się męczę- fakt przytyłam 12 kg zawsze byłam szczupła i sprawna, wszędzie biegiem. Dom praca jedna i druga w między czasie ślub syna i narodziny wnuczki. Wszystko ogarnąłam. Obecnie nie mogę sobie poradzić- mam okropne uderzenia gorąca przy czym jestem cała mokra szybko się męczę . Zaczęłam robić badania na własną rękę .Hormony elektrostymulacja mg D3 B12 T3 T4 TSH wszystko jest w normie. Frakcje lipidów również. Anty TPO jest 138. Jedyne vo się można doczekać. Czy taki wynik świadczy o hashimo?.W 1994 przechodziła niedoczynność tarczycy.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wskazana jest wizyta u kardiolog i ew próba wysiłkowa poza tym ocena ogolnointernistyczna a następnie dobranie odpowiedniego wysiłku i diety