Czy możliwa jest ciąża niedługo po porodzie?

Niedawno temu urodziłam dzidziusia przez cc, połóg przebiegł dobrze , później dostałam okres, niestety następnego się nie doczekałam, za to świąd i brązowa wydzielina się pojawiły, test robiłam 2 razy i wyszedł negatywny. Myślicie że mogę być w ciąży ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć