Czy możliwa jest ciąża w niedługim czasie po poronieniu?

M. Kobieta. 25 lat Witam.
Mój mąż mnie zdradził. Gdy zaczął "być" z nią ona już była w ciąży. Poroniła bo chciała zażywając tabletki na reumatyzm. Minęło półtora miesiąca od tego poronienia. W międzyczasie dowiedziałam się o wszystkim. Mąż próbuje do mnie wrócić. Niestety ta suk* twierdzi, że jest z nim w ciąży.
Czy to możliwe, żeby w ciągu m-ca po poronieniu znowu zaszła w ciążę. Wiem, że po jakimś czasie okaże się czy kłamała. Ale mnie męczy to teraz.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Po upływie miesiąca od poronienia istnieje możliwość ponownego zajścia w ciążę. Jak Pani sama napisała, to upływ czasu najlepiej zweryfikuje Pani wątpliwości.