Czy możliwa jest obecność płynu w stawie?

Witam. Podczas pracy bez powodu zaczalem odczowac bol w kolanie ktory w ciagu dnia narastal powoli pojawila sie opuchlizna na kolanie. Udalem sie do szpitala na sor w celu diagnozy lekarz zdiagnozowal zapalenie kaletki przedrzepkowej. Smaruje zelem robie zimne oklady bol zniknal prawie calkowicie. Jedynie co mnie martwi to fakt. Ze opuchlizna z kolana wedruje w dol nogi tak jakby pod kolanem byl jakis plyn i on przemieszcza sie ku stopom powoli lecz systematycznie. Jak dzisiaj zdjalem skarpetke to zauwazylem w miejscu gdxie k9nczy sie gumka od skarpetki wielki odcisk i skora bardzo wolno wraca do normalnego ksztaltu. Tak jakby nie byla elastyczna przez ten plyn.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . sadze ze będzie konieczność wizyty u ortopedy